Interiéry - Zámek Poruba

 • Zámecký sál
  Prostory sálu a jeho technické vybavení umožňují variabilní řešení a tím realizaci mnoha akcí. V divadelním uspořádání má zámecký sál kapacitu 250 osob. Ve společenské úpravě disponuje 180-ti místy. Součástí sálu je taneční parket a jeviště se zázemím. Zámecký sál se vyznačuje svou dobrou akustikou, kvalitním osvětlením a překvapivými světelnými efekty. K dispozici je také projektor s velkým plátnem, klavír (křídlo) Steinway, akustická i nahrávací aparatura. Sál je možno rozdělit závěsem na dvě místnosti. V předsálí se nachází bar s posezením.  
  Podrobnosti
 • Zámecký sklep
  Zámecký sklep nacházející se 6 metrů pod povrchem je rozdělen na dvě sousedící místnosti. Pro návštěvníky nabízí v počtu 60 (popř. 120) osob své stylové prostředí. Součástí zámeckého sklepa je taneční parket a bar. Po bočním schodišti vystoupáte na nádvoří Zámku Poruba. Stará pověst hovoří o zazděné chodbě sklepa, kde se nachází hrobka hraběnky Ludmily. Cenu za pronájem řešíme se zájemci individuálně.
  Podrobnosti
 • Zrcadlový salónek
  Zrcadlový salónek je určen pro akce do 34 osob a jeho výjimečnost tvoří 14 bílých zrcadel. Variabilita v uspořádání stolů je možná podle přání hostů. Cenu za pronájem řešíme se zájemci indiviuálně.
  Podrobnosti
 • Obřadní síň
  Z prostředí tohoto salonku na vás dýchne romantika dávných časů a je proto určen k mimořádným událostem, kterými jsou svatební obřady. Kapacita 50 osob. Cena salónku se účtuje za svatební obřad.    
  Podrobnosti
 • Salónek
  Tento stylový salonek má kapacitu 18 osob. Je místem vyhledávaným těmi, kteří vyžadují luxusní stylové prostředí. Cenu za pronájem řešíme se zájemci indiviuálně.
  Podrobnosti
 • Apartmá
  Apartmá je zařízeno v romantickém stylu s manželskou postelí a nabízí koupelnu s hydromasážním boxem.
  Podrobnosti
 • Dvoulůžkový pokoj
  Při objednání více pokojů a doby pobytu, lze přistoupit na zvýhodněnou cenu.
  Podrobnosti
 • Společenská místnost
  Pokoje v prním patře mají k dispozici tuto společenskou místnost se stylovou pracovnou, s internetovým připojením. Součástí této místnosti je i prostor s kuchyní, kterou hosté mohou kdykoliv využívat.
  Podrobnosti
 • Galerie Zámku Poruba
  Pořádání výstav uměleckých děl.
  Podrobnosti