Soukromé a firemní akce - Zámek Poruba

Soukromé akce

Uspořádejte v důstojných prostorách Zámku Poruba klidnou soukromou akci v blízkém rodinném kruhu či velkolepou rodinnou párty, oslavu nebo večírek, na který bude každý z Vašich přátel dlouho vzpomínat.

Firemní akce

Pokud se chystáte uspořádat firemní či společenskou akci, kterou se chcete prezentovat, představit nové produkty nebo poděkovat Vašim klientům či zaměstnancům, nabízíme Vám netradiční prostory Zámku Poruba.

Zámek Poruba disponuje rozličnými prostory, ze kterých si můžete vybrat právě ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat pro Váš ples, večírek, školení, přehlídku, raut, výstavu aj.

Rádi pro Vás zajistíme kromě občerstvení také doprovodný program. Soukromí a nenarušený průběh celé akce bude samozřejmostí.

Při přípravě rautů, zámeckých i svatebních menu spolupracujeme s profesionálním špičkovým šéfkuchařem Lukášem Bulíčkem: www.chefscatering.cz

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Prostory zámku

 • Zámecký sál
  //
  Prostory sálu a jeho technické vybavení umožňují variabilní řešení a tím realizaci mnoha akcí. V divadelním uspořádání má zámecký sál kapacitu 250 osob. Ve společenské úpravě disponuje 180-ti místy. Součástí sálu je taneční parket a jeviště se zázemím. Zámecký sál se vyznačuje svou dobrou akustikou, kvalitním osvětlením a překvapivými světelnými efekty. K dispozici je také projektor s velkým plátnem, klavír (křídlo) Steinway, akustická i nahrávací aparatura. Sál je možno rozdělit závěsem na dvě místnosti. V předsálí se nachází bar s posezením.  
  Detaily
 • Zrcadlový salónek
  //
  Zrcadlový salónek je určen pro akce do 34 osob a jeho výjimečnost tvoří 14 bílých zrcadel. Variabilita v uspořádání stolů je možná podle přání hostů. Cenu za pronájem řešíme se zájemci indiviuálně.
  Detaily
 • Obřadní síň
  //
  Z prostředí tohoto salonku na vás dýchne romantika dávných časů a je proto určen k mimořádným událostem, kterými jsou svatební obřady. Kapacita 50 osob. Cena salónku se účtuje za svatební obřad.    
  Detaily
 • Salónek
  //
  Tento stylový salonek má kapacitu 18 osob. Je místem vyhledávaným těmi, kteří vyžadují luxusní stylové prostředí. Cenu za pronájem řešíme se zájemci indiviuálně.
  Detaily
 • Galerie Zámku Poruba
  //
  Pořádání výstav uměleckých děl.
  Detaily